Doğum Günü Bulunamadı...

Tarihçe

Eğitim faaliyetlerine üniversite hazırlık alanında hizmet veren dershanelerle 2004 yılında başlayan Rehber Eğitim kurumları izleyen yıllarla birlikte, başta İstanbul, Ankara, Konya olmak üzere birçok il ve ilçede faaliyetlerine devam etmiştir. Özel öğretim alanında gösterdiğimiz bu faaliyetler 2013 yılından bu yana ise özel okullarımızla devam etmektedir. Rehber Eğitim Kurumları artık Rehber Kolejleri ile özel okulculukta farklılık getiren anlayışı ile hizmet vermektedir.

Rehber Okulları; yenilikçi yaklaşımları ve sürdürülebilir kaliteyi vizyon olarak belirleyen profesyonel eğitimci kadrosuyla beraber; kültürel, sanatsal, sportif ve bilimsel alanlarda yaptığı çalışmalarla kendini fark ettirmektedir. Geleceğin erdemli, öz güveni yüksek ve mutlu bireylerini yetiştirmeyi hedefleyen kurumumuz, sürekli olarak gelişmekte olan eğitim standartlarını da takip ederek durmaksızın kendini geliştirmekte ve büyümektedir.

Daima tazeliğini koruyan heyecanımızla devam ettiğimiz bu yolculuğumuzda; çağın ötesini hedefleyen öğrencilerimize, onları bir emanet hassasiyetinde yetiştirecek tüm değerli öğretmenlerimize, sabır ve güzellik timsali değerli velilerimize şimdiden başarılar diliyoruz.